Кошик
933 відгуків
ДВА товара - 10% скидки, ТРИ товара - бесплатная доставка

Дошкільні рюкзаки

Яскраві рюкзаки для дошкільнят

Невеликі, стильні та оригінальні моделі дошкільних рюкзаків з поліестеру точно не залишать байдужими ні вас, ні вашої дитини. Ми представляємо красиві моделі, прикрашені малюнком або принтом, так що ваш малюк зможе вибрати собі рюкзачок з улюбленими героями фільмів чи мультфільмів. Важливо зазначити, що такі вироби ще й дуже зручні, вони не будуть приносити вашій дитині жодних дискомфортних відчуттів. В просторий і місткий рюкзак можна скласти іграшки та інші важливі для малюка дрібниці. Доглядати за таким виробом дуже просто, адже його можна прати в автоматичній пральній машинці.

У каталог рюкзаків

 

Навіщо дошкільнятам рюкзачок?

1.

Маленьким дітям дуже важливо відчувати себе самостійними. Навіть дошкільнята вже мають свої улюблені речі, з якими не хочуть розлучатися. Наприклад, улюблені іграшки.

2.

Все дуже добре поміщається в рюкзак з веселим узором або малюнком. До того ж, дітям дуже подобається, що вони можуть вже і самі справлятися зі своїми речами і як дорослі носити рюкзаки або сумки.

3.

До того ж, навіть невеликий поліестрова рюкзак вже готує малят до шкільного життя. Коли їм доведеться носити вже великий рюкзак щоденної. Привчає до дисципліни і дбайливому відношенню до особистих речей.

 
1 2 3